
Стимулятор тестостерону BioTech Tribulus Maximus, 90 таблеток
- В наявності
- Код: CN246
1 120 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Препарат BioTech Tribulus Maximus розроблений на основі екстракту рослини трибулусу терестрису. Цей продукт спеціалізованого харчування дуже добре допомагає збільшити рівень тестостерону природним способом. Продукт продається в таблетках. Якщо ваше завдання — набір м'язової маси, а також збільшення силових показників, то це спортивне харчування прекрасно вам підійде.
Як приймати:
Застосовувати продукт потрібно в дозуванні однієї таблетки на добу разом із напоєм. Трибулус прекрасно поєднується з іншими спортивними добавками та вітамінами.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Екстракт якірців стеблих (tribulus terrestris) 1500 мг
Інгредієнти
дикальційфосфат, мікрокристалічна целюлоза, магнієві солі жирних кислот
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 120 ₴