-1%Жирні кислоти Olimp Gold Omega 3 65%, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN320
750 ₴
745 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olimp Gold Omega 3 — це продукт на основі ненасичених жирних кислот Омега-3, що містить вітамін Е в капсулах. Цей продукт використовується для підтримки організму, він потрібний серед людей спорту, а також усіх, хто відчуває фізичні навантаження. Продукт на основі риб'ячого жиру широко використовується в спорті, особливо він актуальний для представників таких видів спорту, як бодибілдинг, важка атлетика, боротьба, фітнес та інші.Особливості Olimp Gold Omega 3: Використовується для підтримки серцево-судинної системи. Застосовується для підтримки кровообігу та роботи нервової системи. Використовується для підтримки організму під час навантажень. Для підтримки тонусу та загального самопочуття. Використовується під час дієт.Активні компоненти Olimp Gold Omega 3:Харчова добавка складається з біологічно активних компонентів, як-от: омега 3 (риб'ячий жир) і вітамін Е.Переваги Olimp Gold Omega 3: Використовується для підтримки імунної системи. Використовується для підтримки гормональної системи. Застосовується для підтримки фізичної витривалості та активності. Забезпечує підтримку організму у разі негативного впливу довкілля. Представлений у зручній капсульній формі.Як приймати Olimp Gold Omega 3:За рекомендацією фахівців добавку необхідно вживати щодня по 1-2 капсули разом із їжею.Застереження: препарат не рекомендується вживати в період лактації та під час вагітності, а також особам, які не досягли повноліття.
Вміст елементів в 1 порції
Риб'ячий жир 1000 мг
- Ейкозапентанова кислота 33% ЕПК 330 мг
- Докозагексанова кислота 22% DHA 220 мг
- Інші омега-3 жирні кислоти 10% 100 мг
Вітамін Е 12 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 3 см |
- Ціна: 745 ₴