-1%Рукавиці для фітнесу Olimp Hardcore Profi Wrist Wrap, Black S
- В наявності
- Код: CN0362-1
785 ₴
780 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі рукавички з жорстким фіксатором пензля Olimp Hardcore Profi Wrist Wrap Це прекрасний спосіб забути про хвилювання про те, щоб був гарний хват, жорстке зчеплення з залізом, не було пошкоджень, подряпин і мозолів. Особливо цей товар потрібен тим, у кого є певні проблеми з суглобами та зв'язками або просто болять пензлі, що дуже поширена серед спортсменів-початківців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | S |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Кожа, Неопрен |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в пакованні | 4 см |
- Ціна: 780 ₴