
влевовправо
Рукавиці для фітнесу Olimp Hardcore Raptor, Black M
- В наявності
- Код: CN2074-2
1 060 ₴
1 055 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olimp Hardcore Raptor є чудовими спортивними рукавичками, що мають високу якість і європейське походження. Рукавички Hardcore Raptor Olimp виготовлені з м'якої шкіри та замші, еластичної тканини та гуми. Модель гарантує високий ступінь захисту поверхонь рук від механічних пошкоджень, запобігання натиранню та виникненню мозолів, а також ефективний захист кистей рук.Наявність жорстких фіксаторів пензлів рук роблять рукавички Hardcore Raptor від Olimp дійсно ексклюзивними й унікальними. Така конструкція дає змогу берегти суглоби та зв'язки пензлів, які залучені в більшості спортивних вправ. Це так само дає змогу ефективно тренуватися й не зупинятися через розтяг або травму в кистьових суглобах.Бажаєте збільшити силові показники? Хочете не робити перерв у тренуваннях через мозолів і розтягувань? Тоді рукавички Hardcore Raptor від Olimp вже готові до примірки та важкої роботи. Для того, щоб купити рукавички Hardcore Raptor від Olimp в інтернет-магазині спортивного харчування [storage name="SiteLink"] досить просто додати товар до кошика або зв'язатися з нашим менеджером за зазначеною на сайті телефона.Призначення Hardcore Raptor Olimp:захист шкірного покриву рук від пошкоджень;запобігання появі мозолястих утворень на долонях;підвищення якості зчеплення рук із поверхнею спортивних снарядів;запобігання ковзанню долоньок за снарядом;фіксація кистьових суглобів і їх косивна підтримка;підвищення комфорту роботи зі спортивними снарядами та обладнанням.Рукавички Hardcore Raptor від Olimp стануть надійним помічником у важких силових тренуваннях і дадуть змогу досягати поставленої мети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | M |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Замша, Кожа, Неопрен |
| Країна виробника | Польща |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в пакованні | 4 см |
- Ціна: 1 055 ₴

