Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Tribulus Extreme — поєднує в собі силу трибулуса з іншими додатковими травами для створення продукту, націленого на чоловічу працездатність і витривалість.Трибулус уже давно використовується чоловіками для підвищення сили та життєвої сили, і сучасні дослідження показують, що він може сприяти нормальній ендокринній функції та чоловічому сексуальному здоров'ю.У поєднанні з макою та іншими традиційними травами ця формула призначена для забезпечення оптимальної витривалості та рівня енергії, а також для підтримки здорового лібідо та чоловічої сексуальної функції.Як приймати:Вживати по 2 капсули на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
2 вегакапсули
Екстракт трибулусу (Tribulus terrestris) (пліди/наземні частини) (мінімум 56 мг протодіосцину) 1000 мг
Органічний сирий корінь маки (Lepidium meyeni) (концентрат 6:1) 400 мг
Екстракт епімедіуму (Horny Goat Weed) (наземні частини/листя) 20 мг
Екстракт зеленого чаю (Camellia sinensis) (листя) 30 мг
Даміна (Turnera diffusa) (лист) 30 мг
Екстракт ашваганди (Withania somnifera) (корінець) 20 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), діоксид кремнію та стеаринова кислота (рослинне джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 45 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 910 ₴


