Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Scitec Omega 3 — це харчова добавка, яка містить риб'ячий жир, багатий на омега-3 жирні кислоти. Омега-3 жирні кислоти є важливими поживними речовинами, які відіграють роль у різних процесах в організмі, включно з здоров'ям серця, мозку та суглобів.Омега-3 жирні кислоти також важливі для здоров'я мозку. Вони допомагають підтримувати функцію мозку та можуть допомогти захистити від вікових змін мозку.Особливості:Містить EPA і DHAМістить вітамін EНе містить глютену та лактозиМістить 500 мг омега-3 жирних кислот у кожній порціїScitec Omega 3 містить риб'ячий жир, отриманий із лосося. Риб'ячий жир є багатим джерелом омега-3 жирних кислот, які організм не може виробляти самостійно.Омега-3 жирні кислоти EPA і DHA відіграють важливу роль у здоров'ї серця. Вони допомагають знизити рівень холестерину ЛПНП (поганого холестерину) і підвищити рівень холестерину ЛПВП (доброго холестерину). Омега-3 жирні кислоти також допомагають підтримувати здоров'я судин і знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.Переваги:Знижує запаленняПокращує роботу мозкуСприяє здоров'ю серцяПідтримує здоров'я суглобівПокращує загальний стан здоров'яЯк приймати:Вживати по 2 капсули на день, під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Риб'ячий жир 2000 мг
Омега-3 жирні кислоти 600 мг
- EPA (ейкозапентаєнової кислоти) 331 мг
- DHA (докозагексаєнової кислоти) 207 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 635 ₴
