Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Optimum Tribulus 625 призначений для вживання спортсменами, які бажають підвищити рівень вироблення власного анаболічного гормону тестостерону.Ця рослина, а точніше її екстракт, який представлений у продукті Tribulus 625, має потужні стимулювальні властивості щодо природного вироблення тестостерону в організмі людини. Трибулус Оптиму Нутрішн підвищує рівень тестостерону, що дає змогу істотно прискорити анаболізм і отримати прогрес за всіма спортивними показниками.Як приймати:Приймати по 1-2 капсули на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Запатентована суміш Tribulus 625 мг
- Екстракт якірців сланких (Tribulus Terrestris) (плоди) (стандартизований для сапонінів фуростанолу)
- Якірці пітніють, порошок (пліди)
Інгредієнти
желатин, кремній, стеарат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optimum Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 675 ₴
