-1%Жироспалювач Olimp L-Carnitine Xplode, 300 грамів Вишня
- В наявності
- Код: CN1502-2
2 380 ₴
2 365 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olimp Labs L-Carnitine Xplode Powder — ґрунтується переважно на великих, але оптимальних і ефективних порціях L-карнітину.Форма тартрату дає змогу краще використовувати препарат під час корекції контурів тіла, а підвищена біодоступність L-карнітину та його ефективніше засвоєння дають змогу отримувати додаткову енергію під час тренування.Об'єднавши карнітин із правильною порцією магнію та вітаміну B6, виходить комплекс інгредієнтів, які дають змогу багатовимірно впливати на накопичений жир (енергетичний метаболізм).Особливості L-Carnitine Xplode:поліпшення транспорту вільних жирних кислот до місця їх окиснення, що вивільняє з них додаткову енергію, яку можна використовувати для вправиефективніше спалювання жиру 4 і в такий спосіб моделювання естетичної фігуридобавка з поліпшеною біодоступністю, що збільшує економність її використання і передусім дає організму краще використовувати її властивостідодаткове джерело магнію та вітаміну B6, які не тільки доповнюють дієту, а й підтримують правильне функціонування нервової системи, сприяють зниженню стомлюваності та правильної м'язової роботи (магній)Як приймати:1 порція на день до тренування. Розчиніть 1 порцію (3 г = 1 мірна ложка) у 130 мл води та випийте відразу після приготування.
Вміст елементів в 1 порції
3 грами
L-карнітин 1500 мг
Магній 56 мг
Вітамін В6 0,7 мг
Інгредієнти
L-карнітин L-тартрат, ароматизатори, мальтодекстрин, цукровий колер, оксид магнію, діоксид кремнію, ацесульфам К, сукралоза, лимонна кислота; барвники
Склад може трохи відрізнятися залежно від смаку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Вага | 300 г |
| Смак | Вишня |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для зниження ваги, для прискорення метаболізму, енергії й бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 грами |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 2 365 ₴