-1%Жирні кислоти Olimp Gold DHA, 30 капсул
- В наявності
- Код: CN1541
660 ₴
655 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчова добавка Olimp Sport Nutrition Gold DHA, 30 капс
Olimp Gold DHA — харчова добавка у формі рідких капсул, для доповнення дієти вагітних і жінок, що годують грудьми, із вмістом DHA з групи Омега-3 жирних кислот і фолієвої кислоти, яка сприяє росту материнських тканин під час вагітності. DHA є основним структурним жиром мозку та очей, який становить до 97% омега-3 жирів у мозку та до 93% в очах. Достатня кількість DHA в дієті під час вагітності та в період лактації забезпечує їх належний розподіл у розвиванні плода та тіла новонародженої дитини.
Рекомендації до застосування:
приймати 1-2 капсули на день, разом із прийманням їжі.
Вміст елементів в 1 порції
Докозогексаєнові кислоти 300 мг
Вітамін В9 200 мкг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для годувальниць, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 655 ₴