
Стимулятор тестостерона BioTech GH Hormone Regulator, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN1610
910 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BioTech GH Hormone Regulator – добавка, яка сприяє підтримці м'язової маси. Формула добавки складається з набору амінокислот та вітамінів, завдяки чому підтримується обмін речовин та підтримується самопочуття. Особливості BioTech GH Hormone Regulator: Підтримка обміну речовин. Підтримка максимальної витривалості. Підтримка силових показників. Стабілізація роботи всіх внутрішніх систем організму навіть за умов інтенсивних тренувань. Його дія полягає в тому, що він сприяє підтримці організму. Безпосередньо цього впливає вітамін В6 у складі добавки. Також у цій спортивній добавці знаходиться три незамінні амінокислоти: лізин, аргінін та орнітин. Вони взаємодіють між собою та виконують будівельну функцію в організмі. Переваги BioTech GH Hormone Regulator: Підходить як чоловікам, так і жінкам. Підтримує обмін речовин та самопочуття. Містить три незамінні амінокислоти: лізин, аргінін та орнітин. Цей продукт можна приймати як чоловікам, так і жінкам. Добавка сприяє підтримці м'язового рельєфу. Як приймати BioTech GH Hormone Regulator: Приймайте 4 капсули перед сном, запиваючи водою без газу. Не рекомендується перевищувати вказану порцію. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватись із лікарем.
Содержание элементов в 1й порции
4 капсулы
Аргинрин альфа кетоглютарат - 1200 мг
Орнитин гидрохлорид - 600 мг
Лизин - 450 мг
Витамин В6 - 1,4 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для нервової системи, для підвищення витривалості, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 910 ₴