Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nutrex Research Lipo-6 Carnitine — потужний і безпечний жироспалювач у зручній капсульованій формі. Компанія Нутрікс знає, як швидко й ефективно позбутися підшкірного жиру. І якщо вам потрібна допомога в цій справі — ця добавка саме для вас!Купити Nutrex Research Lipo-6 Carnitine в Україні за вигідною ціною варто на нашому сайті спортивного харчування. У [storage name="SiteGeo"] всі охочі атлети можуть придбати домішку в магазині [storage name="SiteName"]. Шість днів на тиждень приймаємо замовлення і телефоном: просто зателефонуйте, якщо хочете купити Nutrex Research Lipo-6 Carnitine. Оперативна доставка спортивного харчування в усій країні.Призначення Nutrex Research Lipo-6 Carnitine:допомога в жироспалюванні;перенесення жирних кислот у мітохондрії;формування м'язового рельєфу;підвищення енергетичного рівня;контроль холестерину в крові.Єдина активна речовина домішки — карнітин. Кожна порція містить майже 1,5 грама карнітину! У разі дотримання рекомендацій побічні ефекти не виникають.Переваги Nutrex Research Lipo-6 Carnitine:висока концентрація карнітину;підходить чоловікам і жінкам;чудово поєднується з термодженіками;приваблива ціна.Як приймати Nutrex Research Lipo-6 Carnitine:Добавку потрібно вживати щодня, по 1 порції. Оптимальний час — за пів години до початку тренування, у дні відпочинку — з ранку натщесерце. Запивайте капсули великою кількістю чистої води. Не приймайте більш ніж дві капсули на добу. Щоб досягти бажаних результатів у стислі терміни, дотримуйтеся дієти та регулярно тренуйтеся.Приймання не рекомендоване жінкам під час вагітності та лактації, підліткам до 16 років, алергікам. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед початком приймання. Препарат потрібно зберігати в темному та сухому прохолодному місці. Берегти від нагрівання та заморожування.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
L-карнитин L-тартрат 1488.1 мг
— L-карнітин 1000 мг
Інгредієнти
вегетаріанська капсула, діоксид кремнію, стеарат магнію, мікрокристалічна целюлоза.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrex Research |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | L-карнитин |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для зниження ваги, для прискорення метаболізму, для енергії й бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 685 ₴


