
влевовправо
Жирні кислоти Puritan's Pride Krill Oil 500 mg, 30 капсул
- В наявності
- Код: CN2368
460 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Puritan's Pride Krill Oil 500 мг (30 капс) — це цінне джерело олії криля, багатого на Омега-3. Цей продукт виробляється з маленьких океанічних ракоподібних, які мешкають у холодних океанах і вважаються чистими молюсками. Крім високого вмісту Омега-3, олія криля містить йод, вітаміни A, D і групи B, калій, кальцій, магній. Чим же Krill Oil відрізняється від звичайного риб'ячого жиру? Омега-3 крилі водорозчинні, тому набагато швидше засвоюються в ШКТ і мають набагато більшу біологічну цінність. Це призводить до зниження дозування, порівнюючи з риб'ячим жиром, і водночас зі швидким і максимальним засвоєнням.
Спосіб застосування:
приймати по 1 порції двічі на день. Бажано — вранці та ввечері разом із їжею.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Ester-Omega Krill Oil 500 мг
Омега-3 86 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 40 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 25 мг
Фосфоліпіди 202 мг
Астаксантин 101 мкг
Інгредієнти
желатин, рослинний гліцерин, сорбіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Джерело жирних кислот | Масло криля |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 460 ₴

