
Жирні кислоти Universal Nutrition Animal Omega, 30 пакетиків
- В наявності
- Код: CN2553
2 115 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Universal Animal Omega-3 підтримує здоров'я шкіри, ментальну функцію та гнучкість суглобів. Не кожна людина може регулярно приймати риб'ячий жир у адекватній кількості, крім того, такі сорти риби, які є джерелами риб'ячого жиру, не завжди доступні.
Проте риб'ячий жир є необхідним елементом живлення здорової дієти сучасної людини. Він підтримує та зміцнює здоров'я нервової системи, головного мозку, серця, покращує зір, дає суглобам необхідну гнучкість.
Застосування:
використовуйте Animal Omega як додаткове джерело незамінних жирних кислот.
Приймайте один пакетик на день разом із їжею.
Висококласні спортсмени можуть приймати по два пакетики на день.
Вміст елементів в 1 порції
Калорії 60 ккал
Загалом жирів 7 г
Насичені жири 1 г
Поліненасичені жири 2,75 г
Холестерин 5 мг
Вітамін A (ретинолу пальмітат) 2664 МО
Вітамін D (холікальциферол) 200 МО
Вітамін Е (d-альфа токоферол) 10 МО
Комплекс омега-3 жирних кислот (N-3 FA) 4000 мг
Лляна олія, лососева олія, риб'ячий жир, олія оселедця, олія анчоуса, олія скумбрії, олія сардини
Комплекс омега-6 жирних кислот (N-6 FA) 2500 мг
Огірочника, сафлорова олія, олія примули вечірньої, кунжутна олія
Комплекс омега абсорбції 200 мг
Лецитин (соя), L-карнітин, фермент ліпазу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.5 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 пакетик |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Пакетики |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 2 115 ₴