
Пляшка MusclePharm 1 л, Green
- В наявності
- Код: CN2880
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка MusclePharm:Місткість 1 лСучасний дизайнБезсмачний пластикПідходить для більшості тримачів для пляшок100% герметичність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MusclePharm |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Спортивна пляшка |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Висота в пакованні | 23 см |
| Глибина в пакованні | 14 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 1000 |
| Країна виробника | Китай |
| Тип закриття | Клапан-носик, На різі |
| Ширина в пакованні | 14 см |
- Ціна: 220 ₴