
влевовправо
Амінокислота Scitec Beta Alanine, 150 капсул
- В наявності
- Код: CN3291
875 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Scitec Beta Alanine — це незамінна амінокислота, яка використовується м'язовими клітинами для синтезу карнозину. Карнозин міститься у високих концентраціях у скелетних м'язах, і він переважно міститься в найсильніших м'язових волокнах типу II, що швидко скорочуються. Підвищення вмісту карнозину в м'язах за допомогою добавок бета-аланіну набуває дедалі більшої популярності серед утворених бодибілдерів і спортсменів.
Як приймати:
Як загальна доза приймайте 5 капсул, розподілених рівномірно впродовж дня. Найточніше дозування становить 50 міліграмів на 1 кг ваги тіла на день, у цьому разі приймайте стільки капсул по 800 мг, скільки необхідно, щоб наблизитися до бажаної кількості бета-аланіну!
Вміст елементів в 1 порції
5 капсул
Бета-аланин 4000 мг
Інгредієнти
бета-аланін 86%, оболонка капсули [желатин, глазуральний агент (шелак), барвник (оксиди та гідроксиди заліза), регулятори кислотності (гідроксид амонію, гідрооксид калію)], антизлежувач (магнієві солі жирних кислот)
Зроблено на заводі, який виробляє молоко, яйця, глютен, сою, арахіс, горіхи, селера, рибу, ракоподібних, молюсків та продукти, що містять діоксид сірки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 150 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для загального відновлення, для підвищення витривалості, для енергії та бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 капсул |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 875 ₴
