
Жирні кислоти BioTech Mega Omega 3, 180 капсул
- В наявності
- Код: CN3543
1 890 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BioTech Omega 3 — це високоякісна добавка до їжі, у якій головним компонентом є концентрований жир океанічної риби, який є джерелом кислот Omega-3. Ці кислоти відіграють важливу роль у належному функціонуванні людського організму.Особливості BioTech Omega 3: Підтримка зору. Підтримка ліпідного обміну. Підтримка імунної системи. Підтримування правильної роботи організму. Підтримка роботи мозку та мозкової активності. Беруть участь у процесі утворення, росту й підтримання клітин.Основою цієї добавки є риб'ячий жир. Кислоти Омега-3 беруть участь у передаванні сигналів між клітинами.Переваги BioTech Omega 3: Містить концентрований риб'ячий жир. Зручна форма — капсули (його дуже легко ковтати). Організм не має здатності самостійно синтезувати Омега-3. Добавка чудово поєднується з різними вітамінними комплексами.Організм не може самостійно синтезувати Омега-3, тому їх необхідно отримувати ззовні.Як приймати BioTech Omega 3:Вживати по одній капсулі двічі на день після приймання їжі. Її треба запити приблизно 0,3 л води або іншої рідини. Перед початком вживання рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Риб'ячий жир 1000 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 400 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 300 мг Вітамін Е (DL-альфа-токоферол) 2 мг
Інгредієнти
Риб'ячий жир 70% (40% ЕПК, 30% ДГК), оболонка капсули [желатин, зволожувач (гліцерин), очищена вода], DL-альфа-токоферол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Тип | Капсули |
| Форма випуску | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 890 ₴