Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стериїдний гормон DHEA (дегідроепіандростер) особливо важливий організму людини. Він виробляється наднирниками приблизно до двадцятирічного віку, потім його рівень виробництва поступово знижується.
Добавка рекомендована людям, які відчувають стрес, у стані депресії. Приймають для профілактики утворення пухлин, розсіяного склерозу, серцево-судинних захворювань. Компонент DHEA нормалізує вміст жиру в м'язах, тому він ефективний у разі ожиріння або для людей, які бажають схуднути.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці 1 раз на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Кальцій 60 мг
DHEA 50 мг
Інгредієнти
мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, стеарат магнію, стеаринова кислота, целюлозна камедь, мальтодекстрин, гуміарабік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natrol |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 690 ₴
