Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IronMaxx Krea7 Superalkaline містять оптимальну комбінацію шести варіантів найкращого креатину у світі в поєднанні з надзвичайно ефективним PH буфером. Високоефективний креатин швидко потрапляє в м'язові тканини та може бути використаний для збільшення сили. Завдяки злиттю використаних інноваційних форм креатину та спеціального буфера фази завантаження йде в минуле.
Як приймати:
Приймати по три таблетки на день із достатньою кількістю води
Вміст елементів в 1 порції
3 таблетки
Три-креатин малат 801 мг
Креатин фосфат 801 мг
Креатин альфа-кетоглутарат 801 мг
Три-креатин цитрат 801 мг
Креатин етил ефір малат 801 мг
Креатин піруват 801 мг
Інгредієнти
креатин гідрохлорид, трикреатин цитрат, креатин альфа-кетоглутарат, креатинфосфат, трикреатин малат, креатин піруват, антиадгезив (солі магнію жирних кислот, діоксид кремнію), бікарбонат натрію, що покриває агент (модифікований крохмаль (E 1420, E 1440), роздільний агент Е 553b, Е 904, зволожувач гліцерин, барвники (Е 171, Е 132, Е 124)), що сполучає полівінілпірролідон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IronMaxx |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального відновлення, для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Країна виробника | Германия |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 410 ₴
