
Вітаміни та мінерали 21st Century Niacin 250 mg, 110 таблеток
- В наявності
- Код: CN3910
305 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century Niacin бере участь у великій кількості окисних реакцій живих клітин. Цей вітамін також можна побачити під такими назвами: Вітамін В3, нікотинова кислота.
Всі вітаміни серії В важливі для організму людини, оскільки вони є групою водорозчинних вітамінів, які приймають найважливішу роль у клітинному метаболізмі.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день під час їжі
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Вітамін В3 250 мг
Кальцій 125 мг
Інгредієнти
гідроксипропілметилцелюлоза, целюлоза, стеаринова кислота, мальтодекстрин, стеарат магнію, ПЕГ, полісорбат, полівініловий спирт, діоксид кремнію, тальк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Кількість в пачці, шт. | 110 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 110 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи |
| Окремі вітаміни | Вітамін B3 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 305 ₴