-1%влевовправо
Амінокислота Carlson Labs L-Lysine Powder, 100 грамів
- В наявності
- Код: CN4005
455 ₴
450 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carlson Labs L-Lysine Powder сприяє м'язовому анаболізму, прискорює відновлення і ріст в умовах інтенсивних тренувань. Крім цього, цей комплекс можуть використовувати люди, зовсім не пов'язані зі спортом, проте, які серйозно дбають про власне здоров'я й бажають компенсувати брак однієї з найважливіших незамінних амінокислот у раціоні.
Як приймати:
Приймати по одній мірній ложці на день (1,2 г), змішавши з їжею або рідиною
Вміст елементів в 1 порції
1,2 грама
L-лізин гідрохлорид 960 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 83 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1.2 грама |
| Країна виробника | США |
| Тип | Лизин |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 450 ₴

