Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IronMaxx TT Ultra Strong є одним із найбільш концентрованих і потужних продуктів на основі трибулусу в усьому світі! Екстракт IronMaxx, отриманий із багатого поживними речовинами кореня тропічної рослини трибулус терестрис, має вміст сапоніну до 80%!
Формула TT також містить важливий мікроелемент цинк, який, крім його вкладки, підтримує нормальний рівень тестостерону в крові.
Як приймати:
Приймати по одній таблетці на день із великою кількістю води
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Екстракт якорців стеблих (Tribulus Terrestris) 1600 мг
— сапоніни 1280 мг
Цинк 15 мг
Інгредієнти
Екстракт Tribulus terrestris, глюконат цинку, протизлежувальні агенти (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію, тальк), що покривають агенти (гідроксипропілметилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза, барвники (діоксид титану, кармінова кислота, рибофлавін), фарбувальні продукти (яблуко, смородина, концентрат редьки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IronMaxx |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 175 ₴
