
Пояс для важкої атлетики MAD MAX MFB 301, Black/Green XL
- В наявності
- Код: CN4194-4
2 160 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пояс MAD MAX MFB 301 підходить для всіх, кому потрібен ремінь із матеріалів найвищої якості та абсолютно точного дизайну. Це особливо підходить для спортсменів, які тренуються з великим навантаженням.Бездоганні функції доповнюються чорним малюнком із зеленими написами, як-от строчка та вишитий напис MADMAX.Верхній шар виготовлений з обрізної шкіри, а серцевина ременя — з розділеної шкіри.Пряжка виготовлена з високоякісної латунної сталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mad Max |
| Розмір | XL |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2 кг |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 30 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Кожа |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | Пакистан |
| Тип | Пояси |
| Ширина в пакованні | 20 см |
- Ціна: 2 160 ₴