
Амінокислота NOW Gaba 500 mg, 200 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN4375
815 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Gaba є незамінною амінокислотою, що трапляється головним чином в людському мозку та очах. Вона є гальмівним нейромедіатором, що означає, що вона регулює активність клітин головного мозку та нервової системи способом інгібування збудливості нейронів головного мозку. ГАМК називають «природним заспокійливим засобом мозку». Пригнічуючи надмірну стимуляцію мозку, ГАБА сприяє релаксації й послаблює нервове напруження.
Як приймати:
Вживати по 1 капсулі 2-3 рази на день у міру потреби, бажано із соком або водою на порожній шлунок
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Вітамін В6 2 мг
Гама-аміномасляна кислота 500 мг
Інгредієнти
рисове борошно, желатин (капсули), магнію стеарат (рослинне джерело) і діоксид кремнію. Не містить цукор, сіль, дріжджі, пшеницю, глютен, кукурудзу, сою, молоко, яйця, молюсків та консервантів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.3 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 200 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 200 |
| Призначення | Для загального відновлення, для поліпшення сну, для енергії та бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 815 ₴