-1%Амінокислота NOW Gaba Powder, 170 грамів
- В наявності
- Код: CN4379
730 ₴
720 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Gaba є незамінною амінокислотою, що трапляється головним чином в людському мозку та очах. Вона є гальмівним нейромедіатором, що означає, що вона регулює активність клітин головного мозку та нервової системи способом інгібування збудливості нейронів головного мозку. ГАМК називають «природним заспокійливим засобом мозку». Пригнічуючи надмірну стимуляцію мозку, ГАБА сприяє релаксації й послаблює нервове напруження.
Як приймати:
Вживати по 1/4 чайної ложки 2-3 рази на день у разі потреби, запиваючи соком або водою (бажано натщесерце).
Вміст елементів в 1 порції
0,5 грама
GABA 500 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Група | Замінні |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 340 |
| Призначення | Для загального відновлення, для поліпшення сну, для енергії та бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 500 міліграмів |
| Країна виробника | США |
| Тип | GABA |
| Ширина в пакованні | 10 см |
- Ціна: 720 ₴