
Рідка магнезія Power System Liquid Chalk, 50 мл - PS-4082
- В наявності
- Код: CN4578
340 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power System Liquid Chalk — це спеціальний розчин магнезії, до складу якого входять спирти, загусники (зазвичай каніфоль) й ароматизатори.
Основна ідея — максимально повно покрити долоні рівномірним шаром магнезії й "забити" нею найдрібніші пори шкіри. Завдяки цьому рідка магнезія ефективніше тримається на руках і економніше витрачається.
Як використовувати Power System Liquid Chalk:
Рідку магнезію наносять на долоні або на всю поверхню пензля. Згодом (приблизно до 30 секунд) спирт випаровується і рідина висихає.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Тальк гімнастичний |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 50 |
| Країна виробника | Китай |
| Форма випуску | Рідка |
| Ширина в пакованні | 5 см |
- Ціна: 340 ₴