-13%Амінокислота Solgar GABA 500 mg, 50 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN5972
815 ₴
710 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Solgar GABA 500 mg являє собою амінокислоту, продуковану в мозку. Вона утворюється глутаміновою кислотою в організмі за допомогою вітаміну B6 і запобігає спалюванню нервових клітин.
Гамма-аміномасляна кислота підтримує нервову систему, захищаючи нервові клітини та надаючи заспокійливу дію. Вона слугує нейротрансмітером, хімічним месенджером, який переносить інформацію між нервовими клітинами.
GABA виявлена у великих кількостях у гіпоталамусі. Це означає, що ця амінокислота відіграє вирішальну роль у функції гіпоталамо-гіпофіза.
Як приймати:
Приймати 1 капсулу на день між прийманнями їжі.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
GABA 500 мг
Інгредієнти
дикальційфосфат, рослинна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для імунної системи, для нервової системи, для загального оздоровлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 710 ₴