-10%Амінокислота Solgar L-Theanine 150 mg, 60 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN6000
1 785 ₴
1 600 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Solgar L-Theanine — це амінокислота, яка зазвичай міститься в зеленому чаї. Вона відіграє ключову роль у підтримці настрою, допомагаючи взаємодіяти з нейротрансмітером ГАМК (гамма-аміномасляна кислота).
ГАМК є гальмівним нейромедіатором, важливим для функції нервової системи. Добавка з L-теаніном може допомогти підтримувати рівень ГАМК і сприяти заспокоєнню, розслабленому настрою.
Ця формула містить запатентований L-теанін у вільній формі під назвою Suntheanine; для оптимального засвоєння та засвоєння.
Як приймати:
Як харчову добавку для дорослих приймайте по одній капсулі двічі на день, між прийманнями їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 вегакапсула
L-теанин 150 мг
Інгредієнти
рослинна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний стеарат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 600 ₴