
Жирні кислоти Solgar Evening Primrose Oil 500 mg, 180 капсул
- В наявності
- Код: CN6101
865 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Solgar Evening Primrose Oil є одним із найбагатших джерел ненасичених жирних кислот гамма-ліноленової кислоти (GLA) і допомагає забезпечити поживну підтримку для жінок.Вона також сприяє здоровому функціонуванню шкіри та нервової системи. Ця формула забезпечує примулу найвищої якості олію холодного пресування без використання хімічних розчинників.Як приймати:Як харчову добавку для дорослих приймайте одну капсулу вісім разів на день, бажано під час їжі або за вказівкою лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Олія примули вечірньої 500 мг
- лінолева кислота 365 мг
- гамма-ліноленова кислота 45 мг
Інгредієнти
желатин, рослинний гліцерин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solgar |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.4 кг |
| Вид | Олія ослінника |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Дозування | 500 |
| Джерело жирних кислот | Олія примули |
| Кількість в пачці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 180 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для нервової системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 865 ₴