
влевовправо
Жирні кислоти Puritan's Pride Omega 3 Fish Oil 1200 mg, 100 капсул
- В наявності
- Код: CN6658
640 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Puritan/'s Pride Omega 3 Fish Oil — це запатентований Ester-Omega риб'ячий жир, який містить 300 мг EPA і DHA жирних кислot від загальної маси інших жирних кислот. Іменно EPA і DHA мають потужний вплив на організм.
Омега-3 жирні кислоти іграють ключову роль у синтезі простагландинів — молекул, що відповідають за правильний жировий обмін в організмі та протизапальні процеси. Вони знижують рівень холестерину, підтримують імунітет, загоюють загоєння ран і рубців. Завдяки такій дії Омега-3 сприяють захисту м'язової тканини від руйнування.
Як приймати:
Приймайте по одній капсулі двічі на день, бажано з їжею.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Калорії 15 ккал
Жири 1 г
Холестерин 10 мг
Ester-Omega Fish Oil 1200 мг
Омега-3 360 мг
Інгредієнти
желатин, рослинний гліцерин, змішані природні токофероли
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Дозування | 1200 |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 640 ₴

