-9%Вітаміни та мінерали 21st Century Calcium Magnesium Zinc + D3, 90 таблеток
- В наявності
- Код: CN7330
340 ₴
310 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century Calcium Magnesium Zink + D3 — тріо важливих мінералів плюс D3, підтримують кістки, м'язи й імунну систему.
Особливості:Три необхідні мінералиВітамін D3 для підтримки здоров'я кістокДобавка з мікроелементамиБез глютену
Як приймати:
Як домішку з мікроелементами для дорослих вживати по три таблетки на день під час будь-якого приймання їжі або відповідно до призначення лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
3 таблетки
Вітамін D3 (холекальциферол) 10 мкг (400 МО)
Кальцій (карбонат кальцію) 1000 мг
Магній (оксид магнію) 400 мг
Цинк (оксид цинку) 15 мг
Інгредієнти
целюлоза, кроскармелоза натрію, мальтодекстрин, силікат магнію, стеарат магнію, ПЕГ, полівініловий спирт, діоксид кремнію, стеаринова кислота, діоксид титану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Призначення | Для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для опорно-рухового апарату, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 таблетки |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 310 ₴