
Жирні кислоти Doctor's Best Vegan DHA from Algae, 60 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN7466
1 820 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Vegan DHA — є будівельним блоком для клітинних мембран, які керують життєвими процесами.Це вітаміноподібна поживна речовина та її метаболічні похідні життєво важливі для розумової діяльності, здоров'я серця й кровоносних судин, зору, імунітету та багатьох інших функцій.Як приймати:Приймати по 1 капсулі на день після їди. Для додаткової користі для мозку, серцево-судинної системи та всього тіла приймайте 2 м'які капсули на день або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
DHA (докозагексаєнова кислота, омега-3) (з водоростей Schizochytrium sp.) 200 мг
Інгредієнти
Модифікований кукурудзяний крохмаль, гліцерин, високоолеїнова соняшникова олія, очищена вода, каррагінан (м'який гель), сорбіт, аскорбілпальмітат (антиоксидант), токофероли (антиоксидант), натуральний ароматизатор, лецитин соняшника, бета-каротин (фарба), карамель (фарба)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для нервової системи, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 820 ₴