-1%Жирні кислоти Doctor's Best Purified & Clear Omega 3 Fish Oil, 120 капсул
- В наявності
- Код: CN7467
1 880 ₴
1 860 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Purified and Clear Omega 3 Fish Oil — містить сертифіковану чисту олію південно-тіхоокеанського анчоуса.Риб'ячий жир з омега-3, отриманий з екологічно чистих джерел, містить мінімум 800 мг EPA і 400 мг DHA на порцію. Загальні жирні кислоти Омега-3 підтримують здоров'я серця, очей, мозку та суглобів.Як приймати:Приймайте по 2 капсули на день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Калорій 20 ккал
Жири 2 г
Риб'ячий жир з анчоуса (Engraulis ringens) 2000 мг
Усього Омега-3 1400 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 800 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 400 мг
Інгредієнти
М'яка капсула (риба, желатин, гліцерин, очищена вода), змішані токофероли (антиоксидант)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, для імунної системи, для шкіри, волосся й нігтів, для мозку, для нервової системи, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 860 ₴