Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olimp Testomag — був створений для дорослих чоловіків, які хочуть доповнити свій щоденний раціон інгредієнтами, що підтримують роботу чоловічого тіла.Переваги:Підтримує правильне функціонування м'язівПозитивно впливає на правильне функціонування нервової системиДопомагає в правильному функціонуванні імунної системиСприяє підтримці адекватного рівня тестостерону в кровіДопомагає знизити стрес, позитивно впливає на сексуальну активність і підтримку життєвих сил організму
Як приймати:Приймати по 1 таблетці на день після їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
Магній 80 мг
Вітамін B6 1,4 мг
Цинк (Albion) 10 мг
Селен 55 мкг
Екстракт кореня ашваганди KSM-66 ® (Withania somnifera L.) 50 мг
- віналіди 2,5 мг
Інгредієнти
магнієві солі лимонної кислоти (цитрат магнію) — магній, наповнювач — мікрокристалічна целюлоза; Екстракт кореня ашваганди KSM-66® ( Withania somnifera (L.) Dunal), бісгліцинат цинку — цинк, покриття [очір — полівініловий спирт (ПВА), барвник — діоксид титану; глазурувальні речовини — поліетиленгліколь, тальк; носитель — алюмосилікат калію; глазувальні домішки — моноолеат поліоксиетиленсорбітана (полісорбат 80); барвник — оксиди та гідроксиди заліза]; селенат натрію (IV) — селен, протизлежний агент — магнієві солі жирних кислот; піридоксину гідрохлорид — вітамін B6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, для нервової системи, підвищення тестостерону, для репродуктивної системи, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Польща |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 400 ₴
