
Амінокислота AB Pro L-Arginine Caps, 350 капсул
- В наявності
- Код: CN7567
675 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Амінокислота з ефектом омолодження. Активно використовується традиційною медициною для боротьби зі старінням, як донатор азоту у разі пластичних уражень тіла, засіб підвищення рівня ендогенного гормону росту. У фітнесі аргінін посів почесне місце як амінокислота "для пампінгу" й ефективна домішка в комплексах вправ "на рельєф".Особливості L-Arginine:Захищає м'язи від руйнування;Підвищує вироблення гормону росту;Стимулює ріст м'язової маси;Перешкоджає старінню організму;Підвищує ефект пампінгу;Позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи;Сприяє зниженню відсотка підшкірного жиру;Підвищує силові показники;Використовується як донатор азоту.
Ефективний за будь-яких видів фізичної активності незалежно від статі спортсмена.Спосіб уживання:Вживати тричі на день по 5-7 капсул: перед, після тренування та на ніч, запиваючи достатньою кількістю води.
Вміст елементів в 1 порції
4 капсулы
L-аргінін 1600 мг
Інгредієнти
харчовий желатин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AB PRO |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.7 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 350 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для серцево-судинної системи, для енергії й бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 675 ₴