
Амінокислота EntherMeal Taurine, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN7574
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EntherMeal Taurine — амінокислота, популярність якої з 90-х років минулого століття щораз зростає.Часто таурин через його використання в складі енергетичних напоїв, помилкове вважається енергетиком, що тонізує речовиною. Функціонал таурину в дієті людини більше мирний і широкий.Органи, на роботу яких впливає Таурин:головний мозок;очі;печінка,бруньки.
Основними ефектами приймання таурину:антистресова дія;поліпшення роботи серця;зниження холестерину;нормалізація роботи печінкинормалізація артеріального тиску;поліпшення зору.
У період набирання м'язової маси таурин покращує транспорт вуглеводів м'язам і підвищує їх енергоресурс — «відказ» настає пізніше.Цілісно комбінувати приймання таурину та креатину. Їхня синергічна дія неабияк підвищує темпи росту м'язової маси та показники сили та витривалості.Природними носіями таурину є тваринні білки (птах, риба, м'ясо), тому вегетаріанцям/веганам доцільно збагачувати раціон цією амінокислотою.Добова норма становить приблизно 400 мг на добу, але у спортсменів рівень утилізації таурину вищий і досягає (залежно від інтенсивності тренувань і м'язової маси) 1000-1200 мг.Рекомендується вживати як додаткове джерело таурину, а також як доповнення до основного раціону в період підвищених фізичних, емоційних навантажень.Спосіб застосування:Приймати 1-2 рази на день по одній порції (2-3 капсули) після приймання їжі.
Вміст елементів в 1 порції
2 капсули
Таурин 1160 мг
Інгредієнти
харчовий желатин (матеріал капсули)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EntherMeal |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи, для загального оздоровлення, для серцево-судинної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 230 ₴