
Амінокислота EntherMeal PRE Amino+, 30 капсул
- В наявності
- Код: CN7580
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли бракує енергії, а приймання більшості енергетичних добавок зібране зі згубним впливом на серце, нирки, печінку, шлунково-кишкового тракту на допомогу приходить PRE Amino+.PRE Amino+ призначений для прихильників здорового способу життя і помірного (оздоровчого) фітнесу, викликає приплив енергії й безпечно стимулює організм під час фізичних навантажень.Рекомендується використовувати як додаткове джерело амінокислот, вітамінів для збагачення раціону спортсменів і в дієтичних програмах, спрямованих на підвищення працездатності та спалювання підшкірного жиру.У складі PRE Amino+ немає кофеїновмісних речовин, потужних стимуляторів ЦНС, що не належать до звичного харчування, що робить її безпечною для організму людини.Компоненти PRE Amino+ :Глутамінова кислота стимулює ЦНС до підвищення загального обміну, підвищує загальний тонус, підвищує увагу, має ноотропну дію;L-карнітин прискорює обмін речовин, витягує енергію з жирових депо, сприяє жироспалюванню, знижує навантаження на серцево-судинну систему, має м'яку нейропротекторну дію;L-аргінін — потужний донатор азоту — стимулює синтез білка (тонус мускулатури), підвищує синтез колагену сполучної тканини (суглоби, зв'язки), підвищує синтез статевих гормонів, стимулює процес жироспалювання, покращує артеріальний кровообіг.
У разі схожості дії інгредієнтів варто зазначити, що до своїх «мішенів» вони йдуть різними шляхами, від того й ефект їх спільного приймання вищий. PRE Amino+ дає підвищення загальної життєвої енергії без негативного впливу на організм.Спосіб уживання:Приймати по 3 капсули за 15 хвилин до тренування. Запивати великою кількістю води.Не рекомендується вживати понад 3 порції на добу.
Вміст елементів в 1 порції
3 капсулы
Аргінін 1116 мг
L-карнітин 558 мг
Глутамінова кислота 167 мг
Інгредієнти
L-аргінін, L-карнітин тартрат, L-глутамінова кислота, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EntherMeal |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Добавки | Глютамін, карнітин |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 10 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для прискорення метаболізму, для енергії й бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 3 капсулы |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 195 ₴