-1%Амінокислота Bluebonnet Taurine 1000 mg, 50 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN7896
785 ₴
780 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluebonnet Taurine містить амінокислоту в найчистішій кристалічній вільній формі від Ajinomoto для здоров'я нервової системи.Таурин — амінокислота, яка синтезується в організмі в процесі перетворення цистеїну та має надходити в організм із харчовими продуктами. Він необхідний для обміну кальцію, натрію, магнію в організмі. Він є одним із компонентів жовчі (розщеплення жирів і абсорбція жиророзчинних вітамінів). Як приймати:Приймайте по одній капсулі на день або за вказівкою лікаря.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Таурин (у вільній формі) 1000 мг
Інгредієнти
Кошерні вегетаріанські капсули, рослинна целюлоза, рослинний магнію, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bluebonnet Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Замінні |
| Кількість в пачці, шт. | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 50 |
| Призначення | Для нервової системи, для підвищення витривалості, для серцево-судинної системи, для енергії та бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 780 ₴