
Амінокислота Doctor's Best L-Tryptophan 500 mg, 90 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN7910
1 330 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best L-Tryptophan — є незамінною амінокислотою в харчуванні людини, яка сприяє здоровому сну.Незамінні амінокислоти не синтезуються організмом і мають надходити в організм із їжею. L-триптофан від компанії Doctor's Best з TryptoPure® виробляється й перевіряється на чистоту відповідно до стандартів Японської фармакопеї (JP) і Фармакопеї США (USP).Як приймати:Приймайте по 1 капсулі на день або згідно з рекомендаціями фахівця з харчування. Для оптимального засвоєння приймайте окремо від багатої на білок їжі та харчових добавок із протеїнами й амінокислотами.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
L-триптофан (з TryptoPure®) 500 мг
Інгредієнти
Модифікована целюлоза (рослинна капсула), магнію стеарат (рожевого походження), мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи, для поліпшення сну |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 1 330 ₴