
Стимулятор тестостерону Progress Nutrition Zinc Magnesium Vitamin B6, 60 капсул
- В наявності
- Код: CN8916
395 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Progress Nutrition Zinc Magnesium Vitamin B6 — вітамінно-мінеральна домішка, яка сприятливо впливає на рівень вироблення власного тестостерону. Комплекс також забезпечує нормальну роботу імунітету, підтримує нервову систему та сприяє підвищенню якості нічного сну. Продукт підходить усім фізично активним статевозрілим чоловікам.Особливості:підвищення вироблення власного тестостерону;підвищення витривалості;поліпшення загального самопочуття;скорочення періоду компенсації;зміцнення імунітету;підтримання нормальної роботи ЦНС;забезпечення нормальної скоротливої функції м'язів.
Як приймати:Приймайте по 1 капсулі щодня вранці, запиваючи склянкою води. Не перевищуйте рекомендоване дозування!
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Цинк 15 мг
Магній 250 мг
Вітамін В6 2 мг
Інгредієнти
Наповнювач (фосфати кальцію), оксид магнію, оболонка капсули (желатин), глюконат цинку, засіб проти злипання (діоксид кремнію), гідрохлорид піридоксину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | progress nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.15 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для загального відновлення, для підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 395 ₴