
Креатин Ultimate Creatine Monohydrate, 120 грамів
- В наявності
- Код: CN9099
430 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ultimate Creatine Monohydrate є 100% мікронізованою креатиновою домішкою, з використанням технології BIOVOLUMIZING®. Це креативне доповнення, гарантує вам гарний ріст сили та м'язової маси.
Додаткове приймання Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate дасть змогу вам насолоджуватися фантастичними перевагами:
Збільшення сили, робота з більш великими вагами
Збільшення розміру м'язів і підвищення венозності
Збільшення енергії м'язів завдяки збільшенню виробництва АТФ
Ваше тіло виробляє креатин самостійно, але займаючись і тренуючись із важкими вагами, організм витрачає його. Creatine Monohydrate гарантує, що ви отримаєте тільки правильну кількість креатину, необхідну для підвищення сили. Якщо ви хочете відчути реальну силу креатину, використовуйте Creatine Monohydrate.
Застосування
1 повну чайну ложку (5 грамів) змішати з 150 мл води або фруктового соку. Приймати 1 чайну ложку 4 рази на день упродовж перших 5 днів і 1-2 рази на день упродовж наступних днів. Через 60 днів зробити перерву терміном на 1 тиждень.
Вміст елементів в 1 порції
Креатин моногідрат 5 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultimate Nutrition |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |
| Вага в пакованні | 0.15 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 24 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для підвищення витривалості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 5 грамів |
| Країна виробника | США |
| Тип | Креатин моногідрат |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 430 ₴