Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nosorog Synephrine — домішку, яка сприяє спалюванню зайвої жирової прошарки. Унікальні властивості добавки здобули йому велику популярність серед важкоатлетів, бодибілдерів і представників інших силових видів спорту.Особливості:поліпшення метаболізму;постачання організму енергії, необхідної для роботи та обмінних процесів;мобілізація жирового депо;підвищення генерації тепла;зниження апетиту;стимулює ментальну концентрацію.
Для спортсменів важливо знати, що Синефрін не має негативного впливу на серцево-судинну систему. Водночас він істотно прискорює обмін речовин, підвищує активність центральної нервової системи.Як приймати:Дорослим по 1-2 таблетки двічі-тричі на день разом або після їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Екстракт гіркого апельсина 70 мг
— р-сеніфрін 21 мг
Інгредієнти
МКЦ, стеарат кальцію, лактоза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOSOROG |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для нервової системи, для зниження ваги, для прискорення метаболізму, енергії й бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 275 ₴
