Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Biotech ZMB — це синергетична формула, що підтримує оптимізацію рівня тестостерону.Особливості:Підтримка регуляції гормональної активності Підтримка підтримки нормального рівня тестостерону в крові Підтримка зниження втоми та втоми Однією з найважливіших систем регуляції нашого організму є ендокринна система, яка також відіграє важливу роль у підтримці складу тіла. Для чоловіків особливо важливо оптимізувати та підтримувати відповідний рівень тестостерону, тому що після 30 років природне вироблення тестостерону в організмі знижується.Як приймати:Приймати по 1 капсулі на день вранці, запиваючи склянкою води.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Цинк 15 мг
Магній 250 мг
Вітамін В6 2 мг
Інгредієнти
наповнювач (фосфати кальцію), оксид магнію, оболонка капсули [желатин, глазурувач (шовлак), барвник (оксиди та гідроксиди заліза), регулятор кислотності (гідроксид амонію), регулятор кислотності (гідроксид калію)], глюконат цинку, засіб проти злежування агент (діоксид кремнію), піридоксину гідрохлорид. Зроблено на заводі, який виробляє молоко, яйця, глютен, сою, арахіс, ракоподібних, рибу, молюсків, діоксид сірки та продукти, що містять горіхи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BioTech |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для підвищення тестостерону, для репродуктивної системи |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | Угорщина |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 592 ₴
