Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Go On Protein Peanut Butter Cocoa — смачний горіховий крем, збагачений високоякісним білком WPC. Ідеально підійде для спортсменів, активних людей, усіх, хто цінує здорове харчування.
Властивості арахісової олії:високий вміст білка — 30%містить сироватковий білок WPC з чудовим амінокислотним профілем і високою засвоюваністюбез додавання пальмової оліїбез додавання цукру (містить натуральні цукри; підсолоджений ксилітом)високий вміст вітаміну Е, тіаміну та ніацинуджерело калію, заліза, цинку та вітаміну B6високий вміст: фосфор, магнію, міді та марганцювисокий вміст клітковини
Вміст елементів в 1 порції
100 грамів
Калорії 560 ккал
Жири 42 г
- насичені 12 г
Вуглеводи 16 г
- цукор 5,9 г
Харчові волокна 8,1 г
Білок 28 г
Сіль 0,09 г
Інгредієнти
арахіс (арахіс) 68%, кокосові креветки 14%, концентрат сироваткового білка WPC 80 (молоко) 12%, підсолоджувач: ксиліт; аромати
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Go On! Nutrition |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 |
| Вага в пакованні | 0.35 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Вид за походженням | Змішаний |
| Смак | Кокос |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 12 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст білка | 28 % |
| Вміст порції | 10 грамів |
| Вміст вуглеводів | 16 % |
| Країна виробника | Польща |
| Тип замінника живлення | Арахісова паста |
| Тип оброблення | Концентрат |
| Форма випуску | Паста |
| Ширина в пакованні | 12 см |
- Ціна: 250 ₴
