Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Argan Oil — арганова олія з Марокко корисна для всіх типів шкіри завдяки багатому вмісту жирних кислот.Особливості:для шкіри, волосся й нігтівпідтримує здоровий баланс pH шкіринадає блиску волоссюзволожує й заспокоює суху подразнену шкіруОрганічна арганова олія — багатофункційний продукт. Він надає блиску вашому волоссю та забезпечує зволоження шкіри, волосся, шкіри голови та кутикули нігтів.Вона також допомагає заспокоїти, наситити та захистити шкіру від зовнішніх чинників.Оскільки органічна арганова олія легко вбирається, вона також допомагає підтримувати здоровий баланс pH шкіри.Спосіб застосування:Для сухої шкіри нанесіть рясну кількість там, де це необхідно найбільше.Для волосся: розітріть кілька крапель між долонями та проведіть по волоссю, щоб надати йому блиск і зменшити сплутування. Або додайте кілька крапель у свій улюблений продукт NOW Solutions і добре перемішайте.
Вміст елементів в 1 порції
Інгредієнти
Органічна олія кісточок argania spinosa (аргана) (марокканське) (100% чистий) (деревний горіх)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Призначення і результат | Зволоження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.059 кг |
| Вид | Арганове |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Поживна, Пом'якшувальна, Зволожувальна |
| Об'єм, мл | 59 |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Рідина |
| Ширина в пакованні | 5 см |
- Ціна: 690 ₴


