Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nosorog DAA — це речовина, яка за складом можна віднести до амінокислот ендогенного типу. Цю кислоту біологів і біохіміки почали вивчати порівняно недавно, у підсумку вони відкрили її високу ефективність для приймання під час занять бодібілдингом та іншими силовими видами спорту.Особливості:Підвищує інтенсивністьДопоможе збільшити вагу використовуваних спортивних снарядівПідіймає бойовий духЯкщо ви вирішите купити NOSOROG DAA, то зможете дати організму додаткове підживлення для центральної нервової системи. Ця амінокислота позитивно впливає також на працездатність головного мозку. Для бодибілдерів д-аспарагінова кислота корисна тим, що вона впливає на роботу ендокринної системи організму, отже, і на секрецію частини гормонів.Як приймати:Вживати один раз на день по 4 капсули, запиваючи не гарячою рідиною. Після місяця вживання робіть перерву на 1-2 тижні.
Вміст елементів в 1 порції
4 капсулы
D-аспарагінова кислота 2600 мг
Інгредієнти
Желатин (капсула)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOSOROG |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для мозку, для нервової системи, підвищення тестостерону |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Країна виробника | Україна |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 335 ₴
