-11%Жирні кислоти Carlson Labs Super DHA Gems 500 mg, 60+20 капсул
- В наявності
- Код: CN9633
1 415 ₴
1 260 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carlson Labs Super DHA Gems 500 mg містить докозагексаєнову кислоту омега-3, яка дуже важлива для здорового зору.Особливості:Сприяє здоров'ю мозку, зору та суглобівНе містить глютенуБез штучних консервантівДо народження і в дитинстві DHA відіграє важливу роль у здоровому розвитку всієї нервової системи, включно з мозком і сітчаткою. DHA надається нам в утробі матері, а потім із грудного молока. У міру того, як ми розвиваємося і дорослішаємо, ми отримуємо DHA з їжі або харчових добавок, і вона продовжує грати вирішальну роль у здоров'ї мозку та зору.Як приймати:Приймати по одній м'якій гелевій капсулі на день під час їди.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Калорії 10 ккал
Жири 1 г
Вітамін Е (натуральний d-альфа-токоферол) 6,7 мг
Концентрат норвезького риб'ячого жиру 1 г
Омега-3 жирні кислоти 640 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 500 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 100 мг
Інгредієнти
Soft Gel Shell (яловичий желатин, гліцерин, вода)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | ДГК |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 10 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Кількість в пачці, шт. | 80 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 80 |
| Призначення | Для мозку, для органів зору, для суглобів і зв'язок |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 5 см |
- Ціна: 1 260 ₴