-1%влевовправо
Пробіотики та пребіотики NOW Probiotic-10 100 billion, 60 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN9648
3 095 ₴
3 060 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Probiotic-10 100 billion пропонує збалансований спектр живих організмів, що складається з кислотостійких штамів пробіотичних бактерій, які, як відомо, природним способом колонізують шлунково-кишковий тракт людини.Особливості:допомагає підтримувати норму пребіотиків в організмівідновлювальний доглядполіпшення травної системидопомагає відновити флору в організміПробіотичні бактерії мають вирішальне значення для здорового травлення, допомагають підтримувати цілісність слизової оболонки кишківника, підтримують правильну перистальтику кишківника та беруть участь у процесі детоксикації. Ця потужна формула NOW Probiotic-10 містить 100 мільярдів живих організмів, які допомагають відновити здорову флору після порушень балансу в кишечнику.Як прийматиПриймати по 1 капсулі на день між прийманнями їжі або натщесерце.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Суміш із 10 штамів пробіотичних бактерій 520 мг (100 мільярдів КУО)
Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (BI-04), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium breve (Bb-03), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Bifidobacterium longum (BI-05)
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), мікрокристалічна целюлоза, ФОС (фруктолігосахариди), аскорбілпальміт і діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, для внутрішніх органів, для імунної системи, для мікрофлори, для загального оздоровлення, для травлення |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | США |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 3 060 ₴

