Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amix Nutrition TribuLyn 90% 750 mg — це чистий Tribulus Terrestris з вмістом 40% стероїдних сапонінів.Tribulus Terrestris сприятливо діє на бодибілдерів і силових атлетів, які бажають досягти високих спортивних цілей. AMIX TribuLyn містить найвищу якість Tribulus Terrestris, що абсолютно не має побічних ефектів.Особливості:Натуральне збільшення вироблення тестостеронуПонад 90% стероїдних сапонінівПідвищує силу та ріст м'язівПідвищує енергію й покращує лібідоЯк основні інгредієнти можна розглядати похідні холестану, ергодону та спіростану. Після кислотного гідролізу ці чоботи дають діосгенін, гітогенін, хлорогенін, рускогенін, діосцин і багато інших. У випробуваннях на людях було показано, що суміш сапонінів і чоденинів збільшує рівень тестостерону.Як приймати:Вживати по 1-3 капсули щодня перед сном.
Вміст елементів в 1 порції
1 капсула
Трибулус террестрис 750 мг
- сапоніни 675 мг
Інгредієнти
Екстракт Tribulus terrestris, желатинова капсула (чистий желатин, вода, барвник: діоксид титану), антипідражувачі: стеарат магнію, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amix |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 12 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Кількість в пачці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 90 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для загального оздоровлення, для підвищення тестостерону |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Країна виробника | Великобританія |
| Ширина в пакованні | 6 см |
- Ціна: 860 ₴
