-12%Жироспалювач NOW L-Carnitine 1000 mg, 100 таблеток
- В наявності
- Код: CN9909
2 215 ₴
1 940 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW L-Carnitine 1000 mg — це замінна амінокислота, що сприяє зміцненню здоров'я, полегшує перенесення груп жирних кислот у мітохондріальну мембрану для вироблення клітинної енергії.Приймання препарату допоможе підвищити інтенсивність і ефективність аеробних навантажень і допоможе позбутися жирового прошарку. Завдяки розщепленню жиру відбувається вироблення додаткової енергії.Особливості:Знижує масу тілаАктивізує метаболічні процеси в організміВиробляє додаткову енергію за щіт розщеплення жируМає потужну антиоксидантну діюОптимізує мозкову діяльністьАктивним складником препарату є L-карнітин — амінокислота, що сприяє спалюванню жиру та підвищенню енергетичного потенціалу. Завдяки активізації анаболічних процесів відбувається приріст м'язової маси та формування ідеального спортивного тіла з якісною мускулатурою.Як приймати:Приймати по 1 таблетці 1-2 рази на день.
Вміст елементів в 1 порції
1 таблетка
L-карнітин (Carnipure) (L-карнітин-L-тартрат) 1000 мг
Інгредієнти
Целюлоза, стеаринова кислота (рослинне джерело), стеарат магнію (рослинне джерело), діоксид кремнію й рослинна оболонка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вид | L-карнитин |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Кількість в пачці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 100 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, для зниження ваги, для прискорення метаболізму, енергії й бадьорості |
| Підлога | Жіночий, Чоловічий |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Країна виробника | США |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 940 ₴