
Стимулятор тестостерону NOW Testo Jack 100, 120 вегакапсул
- В наявності
- Код: CN9935
1 550 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Testo Jack 100 використовується як засіб підвищення потенції, покращить якість чоловічого насіння, сприяє росту сексуальної активності.Він підходить для приймання як атлетам-аматорам для підвищення рівня вільного тестостерону в організмі, так і професійним спортсменам, зокрема фармакологічних препаратів, оскільки допомагає відновити нормальний баланс гормонів, наприклад, час ПКТ.Особливості:Підвищує рівень тестостеронуЗбільшує енергіюПідвищує витривалістьПокращує ріст м'язової масиА також посилює лібідо, покращує сексуальну функцію, сприяє збільшенню фізичної активності та росту мускулатури, допомагає ефективно протистояти зовнішньому стресу, прискорює відновлення організму в умовах важких фізичних навантажень.Як приймати:Вживати по 2 капсули на день під час їди за потреби.
Вміст елементів в 1 порції
2 вегакапсули
Вітамін B6 (піридоксин гідрохлорид) 3 мг
Магній (аспартат магнію) 140 мг
Цинк (моно-L-метіонін цинку й аспартат цинку) 9 мг
Екстракт Трибулус Террестрис (Tribulus terrestris) (пліди/наземні частини) (мінімум 45% сапонінів) 250 мг
LJ100 (екстракт еврикоми довголистої) (корінь) (мін. 22% евіпептидів) 50 мг
Інгредієнти
Целюлоза (капсула), порошок целюлози, стеаринова кислота (рослинне джерело), діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.2 кг |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Висота в пакованні | 14 см |
| Глибина в пакованні | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, мінерали |
| Кількість в пачці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт. | 60 |
| Призначення | Для набирання м'язової маси, для підвищення витривалості, підвищення тестостерону, енергії й бадьорості |
| Підлога | Чоловічий |
| Вміст порції | 2 вегакапсули |
| Країна виробника | Канада |
| Тип | Бустери тестостерону |
| Форма випуску | Вегакапсули |
| Ширина в пакованні | 7 см |
- Ціна: 1 550 ₴